نایس استار رشته صابون

یکی از مواد مورد استفاده در خمیر پودر شوینده ،صابون می باشد که در کارایی نهایی پودر شوینده موثر است. در بعضی موارد افزایش دما در برج‌های تولید پودر شوینده باعث تخریب بخشی از صابون می گردد.از طرفی تفاوت زمان انحلال صابون و دیگر ترکیبات پودر شوینده مانع از تبدیل ساختار مصرف آن به صورت Post-Add شده است. در صورت عدم فرمولاسیون مناسب محصول Post-Add در جهت افزایش سرعت انحلال، بعد از طی دوره شستشو، صابون به صورت رسوب بر البسه شسته شده باقی می‌ماند.

رشته‌های صابون Nicestar:

مجموعه نیکوپاک با ارائه رشته های صابون Nicestar نسل جدیدی از افزودنی ویژه صنایع شوینده را به بازار تولید کنندگان پودر شوینده وارد نموده که تمامی مشکلات مربوط به استفاده از صابون در فرمول پودرهای شوینده را کاملاً برطرف نموده  است .

عملکرد Nicestar در فرآیند شستشو:

پودر شوینده در هنگام تماس با آب در فرآیند شستشو به سرعت باز شده و عمل می کند. در حالت معمول سرعت انحلال صابون نسبت به پودر شوینده پایین تر است، این مسئله می تواند در استفاده post-add صابون معمولی در فرمولاسیون پودر شوینده مشکل ساز شود. مجموعه نیکو پاک توانسته است با استفاده از فرمولاسیون و روش تولید ویژه سرعت انحلال این رشته های صابون را مطابق با پودر شوینده به خوبی افزایش دهد.

سرعت انحلال مناسب محصول Nicestar باعث می شود که این محصول به راحتی بتواند به صورتpost-add  مورد استفاده قرار گیرد. افزودن post-add این محصول و در کنار آن حذف صابون از فرمول اولیه خمیر پودر شوینده منجر به افزایش ظرفیت تولید پودر شوینده بدون اعمال هزینه های تولید خواهد شد. علاوه بر این اثرات تخریبی دما بر روی صابون نیز در فرآیند تولید حذف می‌گردد.

جذابیت و زیبایی ظاهری پودر شوینده: ظاهر متفاوت و امکان تنوع در رنگ محصول Nicestar باعث می شود تا این محصول علاوه بر اثرات تکنیکی خود در فرمولاسیون پودر شوینده، به عنوان یک افزودنی ویژه به افزایش زیبایی پودر نیز کمک نماید. کارشناسان فنی شرکت نیکوپاک با شناخت تمامی رنگ های مجاز در فرمولاسیون پودر شوینده امکان تولید Nicestar در انواع رنگهای مورد درخواست مصرف کننده را دارند. با توجه به اینکه وجود رشته های رنگی در تولید پودر شوینده برای مصرف کننده پودر تازگی دارد و ظاهر پودر اهمیت زیادی در تمایل مصرف کننده نهایی به مصرف دارد،Nicestar  می تواند علاوه بر کیفیت به یک عامل تبلیغاتی مناسب برای تولیدکنندگان پودر تبدیل گردد.

خواص Nicestar:

  • افزایش قدرت پاک کنندگی پودر شوینده
  • سرعت انحلال بالا در آب
  • افزایش ظرفیت کارخانجات تولید پودر
  • افزایش زیبایی ظاهر پودر و تنوع در رنگ
  • حذف مشکل انحلال رشته‌های صابون
  • حذف مشکل تخریب جزئی‌ صابون در برج تولید پودر
شرکت نیکو پاک نقش جهان

 Nikoopak naghsh jahan Company as an knowledge-based firm was established with the aim of achieving technical knowledge of manufacturing special additives of detergent powder (DP). With the help of smart, capable R&D department and equipped laboratory, we made the manufacturing technical know-how of several kind of DP additives domestic.

  • Activated bentonite (intercalated Nano clay) SOFSTAR
  • Colored speckles ADDSTAR
  • Noodle soaps NICESTAR

Availability of high quality raw materials, using standard modern qualified equipment, and having suitable investing lead to compatible products manufacturing with of European manufacturers in both quality and price.

We have a regular relationship with DP manufacturers so that we produce according to the latest market needs with the aim of enhancing the performance of DP.

We aim to make a name for nikoopak Company as reputed knowledge-based company for our customers that reminds quality beside scientific-commercial relationship.

معرفی شرکت نیکو پاک نقش جهان

شرکت نیکوپاک نقش جهان

شرکت نیکوپاک نقش جهان با هدف دستیابی به دانش فنی و تولید افزودنی‌های ویژه مورد استفاده در صنایع شوینده تأسیس گردید. این شرکت با داشتن واحد تحقیق و توسعه توانمند و دسترسی به آزمایشگاه مجهز توانسته است دانش فنی تولید چند افزودنی ویژه پودر شوینده را بومی‌سازی نماید. شعار اصلی این شرکت تولید با نسبت حداکثر کیفیت به قیمت می‌باشد.

گرانول های چند منظوره Sofstar

Sofstar محصول ویژه مجموعه نیکوپاک به عنوان افزودنی چند منظوره صنایع شوینده برای تولید پودرهای شوینده ۲in1 می‌باشد. این محصول یک نانو کلی اینترکاله می باشد که به عنوان نسل جدیدی از نرم کننده های پودر شوینده در سطح جهان مطرح می باشد. Sofstar به صورت گرانولهای متناسب با سایز گرانولهای پودر طراحی شده و امکان افزودن آن به پودر شوینده تا حدود ۱۵% وزنی فرمولاسیون وجود دارد. به طور معمول این محصول در فرمولاسیون پودر شوینده، جایگزین درصدی از سولفات سدیم و سختی گیر تری پلی فسفات می شود. به علت جذب رطوبت بالا،  افزودن Sofstar به فرمولاسیون پودر باعث پایداری بالاتر پودر شده و ازکلوخه شدن آن جلوگیری کرده و خاصیت ریزش پودر را بهبود می بخشد. محصول Sofstar علاوه بر ایجاد مزیت اقتصادی و افزایش حاشیه سود تولید پودر شوینده دارای خواصی چون : پایداری پودر شوینده، ایجاد خاصیت شویندگی و نرم‌کنندگی همزمان، افزایش ظرفیت تولید پودر شوینده بدون اضافه شدن هزینه های تولید به علت افزودن Post- Add، بهبود خاصیت اتوکشی و حس لمس پارچه بعد از شستشو می باشد.

دانه های رنگی Addstar

Addstar  دانه‌های رنگی پودر شوینده است که بر مبنای مواد معدنی چون بنتونیت فرموله شده است و دارای کیفیت کاملاً متفاوت نسبت به نمونه‌های مشابه می‌باشد.  این افزودنی به دلیل استفاده از مواد معدنی با خلوص و کیفیت بالا، تا حدودی دارای خاصیت چربی‌گیری و نرم‌کنندگی نیز می‌باشد. Addstar  به صورت یک پرکننده با تنوع رنگ‌های موجود ضمن کمک به فرآیند شستشو باعث ایجاد زیبایی ظاهری در پودر شوینده می‌گردد. این محصول دارای زمان باز شدن در آب (Slaking Time) کمتر از سه دقیقه بوده و بعد از باز شدن در آب عموماً ذراتی بزرگتر از ۵۰ میکرون بر جای نمی‌گذارد. یکنواختی اندازه دانه‌ها در کنار شدت رنگ کنترل شده جهت جلوگیری از لکه‌گذاری بر روی پارچه از دیگر خصوصیات ویژه محصول Addstar می‌باشد.

اطلاعات تماس :
آدرس دفتر:اصفهان.خ کاوه.خ فلاطوری.مجتمع پاسارگاد.طبقه دوم. واحد ۳

تلفن تماس: ۰۳۱۳۴۵۹۷۱۲۸

تلفن همراه: ۰۹۱۳۱۰۱۵۶۳۰

ایمیل:info@nikoopak.com

آدرس کارخانه :اصفهان-شهرک صنعتی کوهپایه